DOBOJ: U protekla 24 časa rođena jedna djevojčica i jedan dječak
- Autor SRNA
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 27 beba, 15 djevojčica i 12 dječaka.
Najviše beba rođeno je u porodilištu u Banjaluci - 11, potom u Prijedoru i Bijeljini po četiri, u Doboju, Foči i Gradišci po dvije, te u Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedna, potvrđeno je Srni u porodilištima.
U Banjaluci je rođeno osam djevojčica i tri dječaka, u Prijedoru djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini dvije djevojčice i dva dječaka, u Doboju i Gradišci po jedna djevojčica i jedan dječak, u Foči dvije djevojčice, a u Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedan dječak.
U porodilištima u Zvorniku i Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!
Srodni članci
- Dobojski info poziva građane da prijave zloupotrebu ličnih podataka Agenciji za zaštitu ličnih podataka
- FINANSIJSKA KRIZA U DOBOJU: Gradske vlasti ćute, građani traže odgovore
- ELEKTRO-DOBOJ: Prekid u napajanju zbog planiranih radova
- GRAĐANI PITAJU: Da li je potvrda o zaposlenju neophodna za ugovor o vodi?
- BAJKA, BASNA, LEGENDA, MIT, SAGA? Nema više stranačkog zapošljavanja u javnim firmama