DOBOJ: U protekla 24 časa rođen jedan dječak
- Autor SRNA
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 23 bebe, 11 djevojčica i 12 dječaka.
U porodilištu u Banjaluci rođeno je 14 beba, u Bijeljini i Istočnom Sarajevu po dvije, a po jedna beba u Zvorniku, Trebinju, Doboju, Foči i Nevesinju, potvrđeno je Srni u porodilištima.
Osam djevojčica i šest dječaka rođeno je u Banjaluci, u Bijeljini i Istočnom Sarajevu po jedna djevojčica i dječak, u Zvorniku jedna djevojčica, a u Trebinju, Doboju, Foči i Nevesinju po jedan dječak.
U porodilištu u Prijedoru u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
Podaci za porodilište Gradiška nisu bili dostupni.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!
Srodni članci
- CIJENE NEIZDRŽIVE I ZA DIJASPORU: Isti artikli u Njemačkoj jeftiniji nego u BiH
- ELEKTRO-DOBOJ: Prekid u napajanju zbog planiranih radova
- DOBOJ: U protekla 24 časa rođene dvije djevojčice
- U Banjaluci održan Marš solidarnosti za slobodu i dostojanstvo, ovo su zahtjevi…
- Više od 9.000 zaposlenih Bingo Group, u preko 230 trgovina i 11 proizvodnih kompanija stalo sa radom