VRIJEME: Sutra oblačno s povremenom kišom
- Autor SRNA
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH /FBiH/ sutra će biti umjereno do pretežno oblačno vrijeme sa kišom i lokalnim pljuskovima, uz postepeno razvedravanje.
Ujutro će biti promjenljivo oblačno s kišom koja će brzo prestati da pada u većini krajeva, saopšteno je Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
U nastavku dana doći će do postepenog razvedravanja uz više sunčanih perioda na sjeveru i istoku, dok će se u Hercegovini zadržati oblačno vrijeme s povremenom kišom.
Uveče će u većini krajeva biti vedro, a na jugu promjenljivo oblačno.
Duvaće slab do umjeren, na udare jak vjetar, lokalno olujni i jugozapadni.
Temperature vazduha
Jutarnja temperatura vazduha:
- od 7 do 12°C
- u višim predjelima od 5°C
Dnevna temperatura vazduha:
- od 15°C na jugu do 23°C na sjeveroistoku
- u višim predjelima od 7°C
Trenutne temperature u 13:00 časova:
Bjelašnica: 1°C
Čemerno: 9°C
Kalinovik i Kneževo: 12°C
Gacko i Han Pijesak: 13°C
Drinić i Sokolac: 14°C
Rudo: 15°C
Mrkonjić Grad: 16°C
Trebinje, Bileća i Sarajevo: 17°C
Banjaluka, Foča, Višegrad, Novi Grad i Ribnik: 18°C
Doboj, Srbac, Srebrenica i Mostar: 19°C
Prijedor: 20°C
Bijeljina: 21°C
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!