DOBOJ: U protekla 24 časa rođena djevojčica i dječak
- Autor SRNA
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 22 bebe, 12 djevojčica i 10 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
Najviše, 12 beba rođeno je u Banjaluci, po dvije u Prijedoru, Doboju i Gradišci, a po jedna u Bijeljini, Zvorniku, Trebinju i Foči.
Osam djevojčica i četiri dječaka rođeno je u Banjaluci, dva dječaka u Prijedoru, djevojčica i dječak u Doboju i Gradišci, po jedna djevojčica u Zvorniku i Foči, a po jedan dječak u Bijeljini i Trebinju.
Porođaja u protekla 24 časa nije bilo u porodilištima u Istočnom Sarajevu i Nevesinju.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!
Srodni članci
- ELEKTRO-DOBOJ: Prekid u napajanju zbog planiranih radova
- DOBOJ: U posljednja 24 sata rođene tri djevojčice i dva dječaka
- DOBOJ: Kreativne radionice za gimnazijalce koji žele da znaju više
- ELEKTRO-DOBOJ: Prekid u napajanju zbog planiranih radova
- PORODILIŠTA: U Republici Srpskoj rođeno sedam beba – tri djevojčice i četiri dječaka