DOBOJ: Kazne za nepropisno parkiranje i zaustavljanje, osim za policiju?
- Autor SRNA
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!
Pripadnici Policijske uprave Doboj izdali su za četiri dana 286 prekršajnih naloga zbog nepropisnog parkiranja i zaustavljanja.
Zbog nepoštovanja obaveza vozača prema pješacima sankcionisano je 157 vozača, a 30 pješaka je sankcionisano jer nisu poštovali zakonske propise kretanja po kolovozu.
Akcija pojačane kontrole učesnika u saobraćaju sa akcentom na odnos vozač-pješak i nepropisno parkirana i zaustavljena vozila realizovana je od 5. do 8. aprila.
Iz Policijske uprave Doboj su naveli da su kontrolisana 473 učesnika u saobraćaju.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!
Srodni članci
- DOBOJ: Kreativne radionice za gimnazijalce koji žele da znaju više
- ELEKTRO-DOBOJ: Prekid u napajanju zbog planiranih radova
- PORODILIŠTA: U Republici Srpskoj rođeno sedam beba – tri djevojčice i četiri dječaka
- DOBOJ: U utorak Dan žalosti zbog stradanja porodice Todorović
- DOBOJ: U utorak sahrana Srđana Todorovića I članova njegove porodice