OGROMAN POŽAR U FABRICI PLASTIKE: Intervenisali i dobojski vatrogasci. (FOTO)
- Autor Pero Šarčević Dobojski info
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!

Na području opštine Usora, u mjestu Žabljak, u jednoj velikoj fabrci pvc proizvoda izbio je požar, koji se velikom brzinom širio. Zbog specifičnosti proizvoda, koji su veoma zapaljivi, bila je potrebna brza intervencija.
Zbog toga su u pomoć pozvani vatrogasci-spasioci iz TVJ Doboj koji su dali svoj doprinos u gašenju požara i sprečavanju da se požarište ne proširi na susjedne objekte.
Kao i uvijek naši hrabri vatrogasci zaslužuju sve pohvale za iskazanu stručnost, znanje i hrabrost.
Uzrok požara će naknadno biti utvrđen, ali je očigledno da će biti utvrđena velika materijalna šteta.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!
Srodni članci
- TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD DOBOJA: Poginuo vozač putničkog automobila
- DOBOJ: Porodica Todorović ispraćena na vječni počinak
- BANJA LUKA: Komemoracija Srđanu Todoroviću, supruzi Biljani i kćerki Ani
- VRIJEME: Sutra oblačno i nestabilno
- DOBOJ: Policijska uprava Doboj evidentirala 1102 prekršaja prekoračenja brzine