Logo
Odštampajte ovu stranicu

DOBOJ: U posljednja 24 sata rođen jedan dječak

DOBOJ:  U posljednja 24 sata rođen jedan dječak DOBOJ: U posljednja 24 sata rođen jedan dječak

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođena je 21 beba, 10 djevojčica i 11 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - šest, potom u Foči četiri, u Nevesinju i Istočnom Sarajevu po tri, u Bijeljini dvije, te u Doboju, Prijedoru i Gradišci po jedna.



U Banjaluci su rođene dvije djevojčice i četiri dječaka, u Foči tri djevojčice i dječak, u Nevesinju i Istočnom Sarajevu po dvije djevojčice i po jedan dječak, u Bijeljini djevojčica i dječak, a u Doboju, Prijedoru i Gradišci po dječak.

U porodilištima u Zvorniku i Trebinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.