Logo
Odštampajte ovu stranicu

DOBOJ: Prošle godine rođeno 1.078 beba

FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Prošle godine rođeno 1.078 beba FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Prošle godine rođeno 1.078 beba

U Bolnici "Sveti apostol Luka" u Doboju prošle godine rođeno je 1.078 beba, odnosno 54 manje u odnosu na 2023. godini, rečeno je Srni u ovoj zdravstvenoj ustanovi.

Iz Bolnice navode da su 2023. godine rođene 1.132 bebe.

Tokom novogodišnje noći rođene su četiri bebe, a tačno u ponoć prva je na svijet došla djevojčica Nikolija Milivojević, koju je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik darivao zlatnim dukatom.

U dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka" 2022. godine rođeno 1.157 beba u 1.142 porođaja, od kojih 15 blizanačkih.

U 2021. godini rođena je 1.211 beba, u 2020. godini 1.261, a u 2019. godini 1.247 beba.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.