DOBOJ: U protekla 24 časa rođen jedan dječak
- Autor SRNA
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 25 beba, 13 djevojčica i 12 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
U Bijeljini je rođeno osam beba, u Banjaluci sedam, u Prijedoru, Nevesinju i Foči po dvije, a u Zvorniku, Istočnom Sarajevu,Trebinju i Doboju po jedna.
U Bijeljini su rođene tri djevojčice i pet dječaka, u Banjaluci četiri djevojčice i tri dječaka, u Prijedoru i Foči po jedna djevojčica i dječak, u Nevesinju dvije djevojčice.
U Zvorniku i Trebinju rođena je po jedna djevojčica, a u Istočnom Sarajevu i Doboju po jedan dječak.
Poroda nije bilo u porodilištu u Gradišci.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske
Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!
Srodni članci
- DOBOJ: U utorak Dan žalosti zbog stradanja porodice Todorović
- DOBOJ: U utorak sahrana Srđana Todorovića I članova njegove porodice
- DOBOJ: Otvorena knjiga žalosti povodom smrti Srđana Todorovića
- PUTEVI: Povremeno pojačan intenzitet saobraćaja zbog vaskršnjih praznika
- DOBOJ: Uručena vaskršnja jaja bolesnicima i dežurnim službama