Logo
Odštampajte ovu stranicu

DOBOJ: Sloga Meridian remizirala sa Leotarom

FOTO: RTV Doboj | DOBOJ: Sloga Meridian remizirala sa Leotarom FOTO: RTV Doboj | DOBOJ: Sloga Meridian remizirala sa Leotarom

Fudbaleri dobojske Sloge Meridian odigrali su na „Lukama” neriješeno 1:1 (1:0) sa ekipom trebinjskog Leotara, u susretu 29. kola m:tel Premijer lige BiH.

Sloga je povela u 13. minutu, kada je konfuziju u odbrani gostiju iskoristio i pogodio Miloš Nikolić.

Gosti su do izjednačenja i vrijednog boda u borbi za opstanak u najelitnijem rangu bh. fudbala došli u 80. minutu, golom Miloša Aćimovića, koji je sa peterca preciznim udarcem glavom zatresao mrežu domaćih.

Nakon nepotpuno odigranog dvadesetdevetog kola Dobojlije zauzimaju osmu poziciju na ligaškoj tabeli sa 31 osvojenim bodom i gol razlikom 35:49 (-14).

U narednom 30. kolu Sloga u subotu, 6. maja. gostuje ekipi Tuzla city.

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.