Logo
Odštampajte ovu stranicu

MALI FUDBAL: KMF "Doboj" šampion 2. lige RS "Zapad"

KMF Doboj remijem u 11. kolu Druge lige RS "zapad" protiv MNK Glavica, osigurao je ligašku titulu tri kola prije kraja, i od naredne sezone igraće u Prvoj ligi Republike Srpske.

Doboj je u okviru 11. kola ugostio Glavicu, utakmica je na kraju završena neriješenim rezultatom, 1:1, što je bilo dovoljno Dobojlijama da slave šampionsku titulu Druge lige RS "zapad".

Domaći su do prednosti stigli u 10. minutu kada je mrežu Glavice zatresao Milan Martić.

U 31. minutu gosti stižu do izjednačenja, rezultat je poravnao Danijel Miljić.

Kasnije se ispostavilo da je to bio konačan rezultat ovog susreta, iako je utakmica završena neriješenim rezultatom, domaći su imali dosta razloga za slavlje.

KMF Doboj će od naredne sezone igrati u Prvoj ligi RS, a iz Druge lige u viši rang ušla je još i Jahorina sa Pala, kao šampion grupe "istok".

U narednom kolu Doboj će odmarati, dok Glavica dočekuje Mladost iz Teslića.

U ovom kolu, odigrane su još dvije utakmice, Mladost je slavila protiv Broda, dok su Derventa i Starčevica podijelili bodove.

KMF DOBOJ - MNK GLAVICA 1:1 (1:0)

Sportska dvorana SŠC Doboj. Gledalaca: 50. Sudije: Goran Ilić i Ljubiša Čelić (oba Doboj). Strijelci: Martić (Doboj), Miljić (Glavica)

KMF Doboj: Bogdanović, Martić, Đukić, Gavrić, Bećarević, Lukić, Zelenković, Ristić, Radomirović.

MNK Glavica: Begić, Neziri, Beganović, Mustajbašić, Omerčić, Rajkovača, Miljić, Bešić.

Utakmice 11.kola
28.02.2016 18:15 Derventa Starčevica 2 2
27.02.2016 19:00 Mladost Brod 4 1
28.02.2016 19:30 Doboj Glavica 1 1
Tabela
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1   Doboj 10 8 2 0 26
2   Brod 8 4 0 4 12
3   Glavica 9 3 3 3 12
4   Mladost 10 3 3 4 12
5   Derventa 9 3 2 4 11
6   Kotor Varoš 9 2 3 4 9
7   Starčevica 9 2 1 6 7

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.