DOBOJ: Preminuo povrijeđeni vozač cisterne iz Tešnja
- Autor SRNA
- Budite prvi koji će ostaviti komentar!
Četrdesetogodišnjak iz Tešnja čiji su inicijali P.M. preminuo je u Kliničkom centru u Sarajevu usljed povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Derventa-Brod, potvrđeno je Srni iz dobojske Policijske uprave.
Iz policije navode da je Tešnjak, povrijeđen 14. jula u brodskom naselju Novo Selo kada se zapalila cisterna kojom je upravljao, od zadobijenih povreda preminuo u noći između 18. i 19. jula.
Policija je ranije saopštila da je 14. jula primila prijavu da je u 21.35 časova izbio požar, u kojem je teretno vozilo "man" potpuno izgorjelo u brodskom naselju Novo Selo.
Povrijeđeni vozač je nakon ukazane ljekarske pomoći u Domu zdravlja Brod prevezen u dobojsku Bolnicu, a nakon toga u zdravstvenu ustanovu u Zenici, pa u Sarajevo.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Srodni članci
- DOBOJ: Uručena vaskršnja jaja bolesnicima i dežurnim službama
- DOBOJ: Džudisti "Ozrena" uspješni na međunarodnom turniru u Berkovićima
- DOBOJ: Treći Sertini Open turnir pod sloganom “Nema razlike”
- POZIV ZA APLIKACIJU: Sufinansiranje projekata iz poslovnog sektora kroz grant Švajcarske agencije za razvoj i saradnju
- Pravoslavni vjernici proslavljaju Vaskrs – praznik pobjede života nad smrću