Logo
Odštampajte ovu stranicu

BN Turnir "Doboj 2014" KADETI FINALE: Ribari uzeli trofej

[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobojNEWS/sport/fudbal/bn_turnir_2014/bn_turnir_doboj_2014_kadeti:::0:0 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Za razliku od prošle godine kada su bili drugi sada su uzeli trofej igrači Ribarske priče predvođeni sa klupe Milanom Draganovićem a na terenu sa najboljim mladim igračem PFS Doboj Danielom Jovičićem. U finalu su porazili ekipu Budućnost Brod rezultatom 4:2.

Za najboljeg igrača proglašen je upravo Daniel Jovičić, najbolji golman je njegov saigrač Dajan Vidović, dok je najbolji strijelac Danijel Kujundžić (FK Budućnost Brod).
 
FINALE:
 
RIBARSKA PRIČA – FK BUDUĆNOST BROD 4:2 (0:0)
 
Strijelci: Lj.Sarkić 2, Mustajbašić, Kovačević za Ribarsku priču, Danijel Kujundžić oba za FK Budućnost.

Dvorana: srednjoškolskog centra. Gledalaca: 600. Sudije: Mladen Lazić i Slađan Lazarević.

RIBARSKA PRIČA: Vidović, Ljubiša Sarkić, Siniša Sarkić, Kovačević, Jovičić, Rajkovača, Stanišić, Garić, miljić.

FK BUDUĆNOST: Danijel Kujundžić, Aleksandar Kujundžić, Đukić, Veselinović, Gavrić, Zarić, grozdanić, Gunjević, Jotić.

{gallery}dobojNEWS/sport/fudbal/bn_turnir_2014/bn_turnir_doboj_2014_kadeti:::0:0{/gallery}

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.