Logo
Odštampajte ovu stranicu

Idemo u biblioteku po svog Djeda Mraza!

Narodna biblioteka Doboj je, u saradnji sa Predškolskom ustanovom „Majke Jugovića“ Doboj danas i juče održala radionicu za djecu pod nazivom „Idemo u biblioteku po svog Djeda Mraza!“.

Idemo u biblioteku po svog Djeda Mraza! 01U prostorijama Narodne biblioteke, a uz pomoć vaspitača i bibliotekara, djeca dvije predškolske grupe PU „Majke Jugovića“, pravila su  Djeda Mraza od papirnih rolni, krep papira i vate.

Vrijedni mališani su dobili i osvježenje nakon završenog rada i simboličan poklon - bločić, koji je obezbijedila knjižara „Bojana“, koja se nalazi u ulici Jug Bogdana 20A u Doboju.

Idemo u biblioteku po svog Djeda Mraza! 02Cilj ove radionice je pokušaj da se budućim đacima i članovima Narodne biblioteke Doboj ostavi lijepo i veselo sjećanje na ovu kulturnu ustanovu.

Idemo u biblioteku po svog Djeda Mraza! 03

Srodni članci

Webmaster © Robna Kuća Doboj. Sva prava pridržana.