Menu

DOBOJ: Novi dresovi za nove uspjehe

  • Autor  Dobojski Info
  • 1 komentar
FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Novi dresovi za nove uspjehe FOTO: Dobojski Info | DOBOJ: Novi dresovi za nove uspjehe

U akciji kompanije Mozzart, klub malog fudbala “Doboj” dobio nove dresove kao podršku za povratak na fudbalska borilišta

Klubu malog fudbala “Doboj”, poslije raznih nedaća koje su ga zadesile, sreća se ipak osmijehnula jer je baš on postao prvi kojim je u Bosni i Hercegovini pokrenuta akcija “Novi dresovi za nove šampione”, u kojoj kompanija Mozzart donira sportsku opremu lokalnim klubovima i klubovima iz nižih rangova i neprofitnih sportova. Osnovan 2005. godine, KMF “Doboj” prestao je da se takmiči nakon poplava 2014. godine zbog finansijskih poteškoća, da bi ove godine ponovo počeli da se takmiče u Drugoj futsal ligi Republike Srpske, u grupi “Centar”.

„Zahvaljujemo kompaniji Mozzart što su se odazvali našoj molbi i što su prepoznali naš rad i trud i donirali nam garnituru sportske opreme u kojima će se naš klub boriti za plasman u Prvu futsal ligu Republike Srpske, što nam je cilj. Trudićemo se da kompaniju Mozzart i naš klub u budućnosti prikažemo u najboljem mogućem svjetlu”, rekao je predsjednik kluba Davor Savić.

Kompanija Mozzart od svog osnivanja preduzima različite aktivnosti, a ova akcija je još jedna u nizu onih koje imaju za cilj popularizaciju sporta u lokalnim zajednicima, razvoj lokalnih sportskih klubova i podršku talentima. Akcija „Novi dresovi za nove šampione“ stigla je do mnogih sportista širom Srbije, a sada se širi i na Bosnu i Hercegovinu. U Mozzartu ističu da za njih posebno zadovoljstvo predstavlja kada im jave da u novim Mozzartovim dresovima igrači nižu pobjede opravdavajući tako i smisao akcije.

Trenutno stanje na graničnim prelazima donosi Auto-moto savez Republike Srpske

granicni prelaz Gradiska AMS RS

Stanje na graničnim prelazima možete pratiti UŽIVO i putem aplikacije za Android Auto-moto saveza Republike Srpske!

Čitaoci reporteri

Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

1 komentar

  • Prigradski
    Prigradski nedelja, 20 oktobar 2019 19:06 Link komentara

    KMF "Doboj" ali kad bi se lagali...prije KMF "SDS"..pardon gospodo, KMF "Transferaši"...

    Prijavi

Ostavi komentar

PRAVILA KOMENTARISANJA

Slobodno komentarišite, kritikujte i izrazite svoje mišljenje.

MOLIMO VAS DA PROČITATE SLEDEĆA PRAVILA PRIJE KOMENTARISANJA:

Komentari koji sadrže uvrede, nepristojan govor, prijetnje, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Molimo Vas da se u pisanju komentara pridržavate pravopisnih pravila. Komentare pisane isključivo velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i skraćivanja komentara koji će biti objavljeni. Mišljenja sadržana u komentarima ne predstavljaju stavove gradskog portala Dobojski.info. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu redakcija@dobojski.info

nazad na vrh

Sportska dešavanja

DOBOJSKI INFO NAJAVLJUJE: Šesti "Doboj Open 10 ball 2019"

DOBOJ…

U prostorijama sportskog bilijar kluba „Sports Pub“ Doboj od 23 do 24. novembra 2019. godine održaće...

DOBOJ: Karatisti Vile donose zlato i bronzu sa Svjetskog prvenstva

DOBOJ…

Karatisti Karate kluba "Vila" iz Doboja se mogu ponosno pohvaliti sa dva velika, najnovija, sportska...

DOBOJ: Uspjeh karatista Sloge u Njemačkoj (FOTO)

DOBOJ…

U Njemačkom gradu Burgirhen, 16.1.2019. godine, održan je WKF turnir pod nazivom Međunarodni karate ...

DOBOJ: Ekipno zlato za Đorđa Lukića u Dvorovima

DOBOJ…

U Dvorovima kod Bijeljine je u periodu od 15 do 17. novembra 2019. godine održan 24. KUP Republike S...

DRUGA LIGA RS – GRUPA ZAPAD: Pobjedom na odmor

DRUGA…

Fudbaleri Sloge su na zatvaranju jesenjeg dijela savladali ekipu Ljubića iz Prnjavora rezultatom 3:1...

PREMIJER LIGA BIH: Sloga slavila protiv Vogošće

PREMI…

Rukometaši Sloge nakon nekoliko remija na domaćem terenu konačno su zabilježili pobjedu. Savladali s...

DOBOJ: Karatisti Sloge putuju na takmičenje u Njemačku

DOBOJ…

Karate klub "Sloga-Hemofarm" Doboj u četvrtak, 14.11.2019. godine, u večernjim satima putuje na Među...

DOBOJ: Održan 20. Međunarodni karate turnir "Doboj Open 2019" (FOTO)

DOBOJ…

U tehničkoj organizaciji Karate kluba “Sloga-Hemofarm” Doboj, a pod pokroviteljstvom grada Doboja i ...